Koncert žiakov Základnej umeleckej školy

12.06.2024

Dňa 10.6.2024 sme v priestoroch nášho zariadenia privítali žiakov Základnej umeleckej školy zo Zlatých Moraviec. Už zloženie formácie mladých nádejných hudobníkov naznačovalo, že pôjde o predstavenie inštrumentálnych kompozícií pod vedením ich šikovných pedagógov. Samotný koncert prekonal všetky naše očakávania. Zazneli známe moderné i klasické melódie a spev. Vášeň pre umenie sa prenášal na každého, kto na tomto peknom koncerte vystupoval. Nezaostávali nadšením ani klienti, ktorí si vystúpenie užívali, čo prezrádzali ich pohyby, úsmevy, vzájomný očný kontakt a v závere aj spontánny spoločný spev. Ďakujeme za krásny zážitok, ktorý nám priniesol radosť v tento upršaný deň a tešíme sa, že sa opäť stretneme aj o rok.